تلاش برای فروش فیلم پایان نامه

شرکت پخش فیلم جبرییل در اقدامی جالب توجه برای تبلیغ فیلم سفارشی “پایان نامه ” که در مورد حوادث پس از انتخابات سال 1388 می باشد ، اقدام به ارسال بن تخفیف 50 درصدی به درب خانه شهروندان تهرانی نموده است.

این فیلم به کارگردانی کارگردان بدون کارنامه ای به نام “حامد کلاهداری” ساخته شده است ، که بدون کارشناسی صحیح و تحقیق و بررسی های لازم در مورد حوادث پس از انتخابات و تنها بصورت سفارشی ساخته شده است .حامدکلاهداری کارگردان فیلم از خویشان نزدیک علیرضا سجادپور مدیر اداره کل نظارت و ارزشیابی فیلم وزارت ارشاد است و روح الله شمقدری تهیه کننده فیلم نیز برادر جوادشمقدری معاون سینمایی وزارت ارشاداسلامی است.
شاید احتمال عدم استقبال از این فیلم در سطح جامعه موجب گردیده است ، تبلیغاتی در این سطح برای حضور مردم در سینما از سوی سازنده انجام گیرد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انتخاب ، این اقدام که در درجه ای خفیف تر برای فیلم ” اخراجی ها3″ انجام گرفته بود ، برای ” پایان نامه ” به اوج خود رسید.

شرکت پخش این فیلم را جنجالی ترین فیلم بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر نام نهاده.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انتخاب ،علاوه بر اعمال 50 درصد تخفیف برای شهروندان ، جوایزی همچون دو دستگاه خودروی استفاده شده در پروژه سینمایی این فیلم و ده ها ربع سکه بهار آزادی در نظر گرفته شده است.

 

منتقدان نوشته اند این ابتکار تازه می تواند در کتاب رکوردهای جهانی گنیس به ثبت رسد و احتمالا برای همین کار نام فیلم پایان نامه در جایی ماندگار خواهد شد.

/ 0 نظر / 84 بازدید