آخرین پرواز ناصر حجازی

ناصر حجازی در دیدار با جمشید مشایخی که بمنظور عیادت به منزل حجازی رفته بود حرف هایی زد که ده نمکی آنها را برنتافت. او گفت:اهل سنما رفتن نبوده و سینمای ایران را دنبال نمی کنم، بیشتر اهل دیدن فیلم های خارجی بودم. در این سالها یکی دو بار بیشتر به سینما نرفتم، یک بار برای دیدن فیلم عروس و یک بار هم برای تماشای اخراجی های 2 به سینما رفتم ولی از دیدن این فیلم حالم بهم خورد، به همراهانم گفتم زودتر از سینما بیرون برویم.

مسعود ده نمکی در واکنش به اظهارات ناصر حجازی گفت: فکر نمی کنم آقای حجازی این فیلم را دیده باشند، در ضمن اخراجی ها 6 میلیارد فروخته است که این نشان از استقبال مردم دارد. برای من مردم مهم هستند و برای آنها فیلم می سازم. در ضمن من هیچگاه نظر شخصی ام را در مورد ورزش یا تیم خاصی به این شکل بیان نمی کنم. 

                    

پیش از این نیز ده نمکی نسبت به حرف های عادل فردوسی پور واکنش نشان داده بود. ده نمکی که از این جملۀ عادل فردوسی پور در برنامۀ نود که " هرکس به اخراجی های 3 نخندید، به این ماجرا خندید" بسیار ناراحت شده و در واکنش به آن گفته:" زیاد تمایل ندارم که در خصوص این مسأله اظهار نظر کنم، اما برای من و علاقمندان اخراجی ها اصلاً مهم نیست که عادل فردوسی پور در برنامه نود چه چیزی گفته است. فردوسی پور عددی نیست که بخواهد در مورد اخراجی ها حرفی بزند."

/ 1 نظر / 80 بازدید
دخترسرباز

سلام جالب بود خدابیامرزدش [گل] [خداحافظ]