ایسوت
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ ایسوت
آرشیو وبلاگ
      فیلم پلاس (تئاتر، سینما و تلویزیون)
تلاش برای فروش فیلم پایان نامه نویسنده: ایسوت - سه‌شنبه ٢٤ خرداد ۱۳٩٠

پایان هرهفته اکران فیلم سینمایی "پایان‌نامه" پنج سکه بهار آزادی و در نهایت پس اتمام زمان اکران، اتومبیل‌های استفاده شده در فیلم به قید قرعه به مخاطبان این فیلم اهدا می‌شود!!!


شرکت پخش فیلم جبرییل در اقدامی جالب توجه برای تبلیغ فیلم سفارشی “پایان نامه ” که در مورد حوادث پس از انتخابات سال 1388 می باشد ، اقدام به ارسال بن تخفیف 50 درصدی به درب خانه شهروندان تهرانی نموده است.

این فیلم به کارگردانی کارگردان بدون کارنامه ای به نام “حامد کلاهداری” ساخته شده است ، که بدون کارشناسی صحیح و تحقیق و بررسی های لازم در مورد حوادث پس از انتخابات و تنها بصورت سفارشی ساخته شده است .حامدکلاهداری کارگردان فیلم از خویشان نزدیک علیرضا سجادپور مدیر اداره کل نظارت و ارزشیابی فیلم وزارت ارشاد است و روح الله شمقدری تهیه کننده فیلم نیز برادر جوادشمقدری معاون سینمایی وزارت ارشاداسلامی است.
شاید احتمال عدم استقبال از این فیلم در سطح جامعه موجب گردیده است ، تبلیغاتی در این سطح برای حضور مردم در سینما از سوی سازنده انجام گیرد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انتخاب ، این اقدام که در درجه ای خفیف تر برای فیلم ” اخراجی ها3″ انجام گرفته بود ، برای ” پایان نامه ” به اوج خود رسید.

شرکت پخش این فیلم را جنجالی ترین فیلم بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر نام نهاده.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انتخاب ،علاوه بر اعمال 50 درصد تخفیف برای شهروندان ، جوایزی همچون دو دستگاه خودروی استفاده شده در پروژه سینمایی این فیلم و ده ها ربع سکه بهار آزادی در نظر گرفته شده است.

 

منتقدان نوشته اند این ابتکار تازه می تواند در کتاب رکوردهای جهانی گنیس به ثبت رسد و احتمالا برای همین کار نام فیلم پایان نامه در جایی ماندگار خواهد شد.

  نظرات ()
مطالب اخیر پیام تبریک استاد شجریان برای اصغر فرهادی بفرمایید شام ایرانی جدایی نادر از سیمین در جشنواره ملبورن کپی برداری واکنش انجمن بازیگران سینمای ایران به دستگیری پگاه آهنگرانی مدرک دکترای افتخاری مهران مدیری از یک دانشگاه آمریکایی پوستر فیلم "اینجا بدون من" آتش زده شد!! تلاش برای فروش فیلم پایان نامه حمایت هالیوود از پناهی و رسول اف ساخت فیلم عشق سلطنتی
کلمات کلیدی وبلاگ اصغر فرهادی (٢) مسعود کیمیایی (٢) جشنواره کن (٢) جدایی نادر از سیمین (٢) ناصر حجازی (٢) محمد رسول اف (٢) فیلم پایان نامه (۱) پگاه آهنگرانی (۱) بفرمایید شام (۱) اینجا بدون من (۱) ازدواج سلطنتی (۱) جعفرپناهی (۱) جعفر پناهی (۱) فاطمه معتمدآریا (۱) بیژن بیرنگ (۱) مهران مدیری (۱) اخراجی ها (۱) فیلم (۱) سینما (۱) شجریان (۱) گلشیفته فراهانی (۱) اسکار (۱)
دوستان من پادگان دختر سرباز اخبار فناوری اطلاعات طراح قالب