ایسوت
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ ایسوت
آرشیو وبلاگ
      فیلم پلاس (تئاتر، سینما و تلویزیون)
آخرین پرواز ناصر حجازی نویسنده: ایسوت - چهارشنبه ٤ خرداد ۱۳٩٠

ناصر حجازی رفت تا زیر منت این نوع زندگی هدفمند نباشد.

دروازه بان به نام ایران، ناصر خان حجازی، که فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال او را دومین دروازه بان برتر قرن بیستم معرفی کرده در سن 62 سالگی در تهران درگذشت.مدتی قبل از فوت ناصر حجازی گفته های او در دیدار با پیشکسوت بازیگری، استاد جمشید مشایخی دربارۀ فیلم اخراجی ها با واکنش ده نمکی روبرو شد.


ناصر حجازی در دیدار با جمشید مشایخی که بمنظور عیادت به منزل حجازی رفته بود حرف هایی زد که ده نمکی آنها را برنتافت. او گفت:اهل سنما رفتن نبوده و سینمای ایران را دنبال نمی کنم، بیشتر اهل دیدن فیلم های خارجی بودم. در این سالها یکی دو بار بیشتر به سینما نرفتم، یک بار برای دیدن فیلم عروس و یک بار هم برای تماشای اخراجی های 2 به سینما رفتم ولی از دیدن این فیلم حالم بهم خورد، به همراهانم گفتم زودتر از سینما بیرون برویم.

مسعود ده نمکی در واکنش به اظهارات ناصر حجازی گفت: فکر نمی کنم آقای حجازی این فیلم را دیده باشند، در ضمن اخراجی ها 6 میلیارد فروخته است که این نشان از استقبال مردم دارد. برای من مردم مهم هستند و برای آنها فیلم می سازم. در ضمن من هیچگاه نظر شخصی ام را در مورد ورزش یا تیم خاصی به این شکل بیان نمی کنم. 

                    

پیش از این نیز ده نمکی نسبت به حرف های عادل فردوسی پور واکنش نشان داده بود. ده نمکی که از این جملۀ عادل فردوسی پور در برنامۀ نود که " هرکس به اخراجی های 3 نخندید، به این ماجرا خندید" بسیار ناراحت شده و در واکنش به آن گفته:" زیاد تمایل ندارم که در خصوص این مسأله اظهار نظر کنم، اما برای من و علاقمندان اخراجی ها اصلاً مهم نیست که عادل فردوسی پور در برنامه نود چه چیزی گفته است. فردوسی پور عددی نیست که بخواهد در مورد اخراجی ها حرفی بزند."

  نظرات ()
مطالب اخیر پیام تبریک استاد شجریان برای اصغر فرهادی بفرمایید شام ایرانی جدایی نادر از سیمین در جشنواره ملبورن کپی برداری واکنش انجمن بازیگران سینمای ایران به دستگیری پگاه آهنگرانی مدرک دکترای افتخاری مهران مدیری از یک دانشگاه آمریکایی پوستر فیلم "اینجا بدون من" آتش زده شد!! تلاش برای فروش فیلم پایان نامه حمایت هالیوود از پناهی و رسول اف ساخت فیلم عشق سلطنتی
کلمات کلیدی وبلاگ اصغر فرهادی (٢) مسعود کیمیایی (٢) جشنواره کن (٢) جدایی نادر از سیمین (٢) ناصر حجازی (٢) محمد رسول اف (٢) فیلم پایان نامه (۱) پگاه آهنگرانی (۱) بفرمایید شام (۱) اینجا بدون من (۱) ازدواج سلطنتی (۱) جعفرپناهی (۱) جعفر پناهی (۱) فاطمه معتمدآریا (۱) بیژن بیرنگ (۱) مهران مدیری (۱) اخراجی ها (۱) فیلم (۱) سینما (۱) شجریان (۱) گلشیفته فراهانی (۱) اسکار (۱)
دوستان من پادگان دختر سرباز اخبار فناوری اطلاعات طراح قالب